Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
ZGODA OJCA NA WYJAZD DZIECKA
Autor Wiadomość
Laguna_19 
LAGUNA_19

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 9:01 am   ZGODA OJCA NA WYJAZD DZIECKA

CZY KTOS SIE ORENTUJE CZY JEZELI MATKA LECI Z DZIECKIEM DO POLSKI TO MUSI MIEC ZGODE PISEMNAOJCA NA OPUSZCZENIE WYSPY???JESLI TAK TO GDZIE TO ZALATWIC I CZY ZA TO SIE PLACI??PROSZE O ODPOWIEDZZ

Aga

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 9:52 am   

Nie wiem jak to wszystko dokladnie wyglada, ale moge sie wypowiedziec z wlasnego doswiadczenia: moja corka miala od razu wyrobiony wlasny paszport i na podstawie tego paszportu wszedzie latala. nie bylo problemu w tym, ze byla tylko ze mna, mimo ze mamy nawet rozne obywatelstwa:) nie wiem jak to jest natomiast, jesli dziecko jest tylk owpisane do paszportu rodzica pozdrawiam

Laguna_19 
LAGUNA_19

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 4:42 pm   

ALE ONA MA TEZ SWOJ PASZPORT BO TERAZ JUZ NIE WPISUJA DO PASZPORTU RODZICOW.TYLKO ZE MAMY ROZNE NAZWISKA I SLYSZALAM ZE NA LOTNISKU MOGA POPROSIC O POZWOLENIE OJCA NA OPUSZCZENIE WYSPY

dingo 

Wysłany: Sro Maj 05, 2010 8:14 am   

Byłam w podobnej sytuacji.Paszport miałam z innym nazwiskiem niż córka(z tym że ona leciała na ID)ale nikt nie pytał mnie o zgodę ojca. Miałam tylko ze sobą na wszelki wypadek akt urodzenia dziecka i akt malżeństwa.

titanium 

Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:50 pm   

dingo napisał/a:
Byłam w podobnej sytuacji.Paszport miałam z innym nazwiskiem niż córka(z tym że ona leciała na ID)ale nikt nie pytał mnie o zgodę ojca. Miałam tylko ze sobą na wszelki wypadek akt urodzenia dziecka i akt malżeństwa.

O ile dobrze zrozumialem to mozna leciec do Pl.z dzieckiem ktore posiada ID.wydane na Jersey i wtedy omija nas wyjazd do Londynu po paszport?Jesli jestem w bledzie to prosze o poprawke.

Odpowiedz do tematu