Forum Polonii Strona Główna Forum Polonii
Polish Community Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
Choose language:

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE ITEGRACYJNE POLAKÓW GUERNSEY
Autor Wiadomość
piotr2007 
Piotr2007

Wysłany: Pon Maj 12, 2008 9:31 pm   SPOTKANIE ITEGRACYJNE POLAKÓW GUERNSEY

[/b]Jestem za tym, aby zrobić coś wspulnie!!! Może tak jakieś spotkanie integracujne Polaków mieszkających tutaj na wyspie. Jest nas przecież tutaj sporo, a na ulicach udajemy że prawie się nie znamy. Pora to zmienić!!! Jestem za tym, abyśmy spotkali się w obojetnie jakim terminie w dowolnym Pub-ie i pokazali angolom jak Polacy potrafią się bawić. Proszę piszczie co na ten temat sądzicie. :drinking66: :drinking66: :drinking66: :whistle:

majka

Wysłany: Pon Maj 12, 2008 11:07 pm   

aha...
3 maja w Fermain Tavern miało być takie spotkanie ,
jak podano wiadomość to organizator obawiał się ,że nie wystarczy miejsca -mają licencję do 180 osób,
byłam ok 22.30 to było nas max 30 osób (podaję z górką),
dodam ,że było ogłoszenie w Guernsey Press
zabawa była przednia ,ale organizator został z masą polskich trunków,
...
chciał dobrze ...
może gdyby prowadzić przedsprzedaż wejściówek to może coś by z tego było a tak...
no comments

ezooth

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 5:12 pm   

Witajcie!
Niedługo dołączę do grupki Polaków żyjących na wyspie.
Chcialabym prosic o jakis kontakt(np.mailowy) dobrą osobę, ponieważ mam troszkę pytań dotyczących egzystencji na wyspie;p
Moj mail: ezooth@wp.pl

Z góry dzięki!

eliza 

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 9:37 pm   

Ojej, ja nic nie wiedzialam o zadnym spotakniu :( Czemu nie napisaliscie na forum?
Polacy z innego hotelu tez nic nie wiedzieli bo przyszlibysmy na pewno. Sorry, nie czytamy Guernsey Press. Ale wlasnie po to jest to forum do jasnej cholery!
Piotr, jestem jak najbardziej za tym aby sie spotakac wieksza ekipa i zabawic po polsku. A Majka masz w leb za to ze wiedzialas a nie powiadomilas. Teraz sobie przypominam ze cos kiedys wspomnialas o jakiejs polskiej imprezce ale szczegolow nie podalas.

eliza 

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 9:44 pm   

Kurcze, wlasnie sobie przypomnialam ze nie mialam kiedys internetu przez kilka dni. Moze jednak byla jakas wzmianka o imprezce na forum? Sprawdze, poszukam a jak nie to... :war3orc:

piotr2007 
Piotr2007

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 10:00 pm   

Pomalutku dziewczyny cos napewno zorganizuje, potrzebuje tulko troszeczke czasu i pomocy Waszej i innych osób.

piotr2007 
Piotr2007

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 10:03 pm   

Doszly mnie takie sluchy ze ponodz najwiecej polaków bawi sié w Barbadosie - jest to prawdá?

majka

Wysłany: Sro Maj 14, 2008 11:32 pm   

byliśmy ze znajomymi w sobotę, oprócz lokalnych Portugalczyków, Łotyszy , za dużo Polaków nie było, może tym razem oblegali Follies albo już się stara robię i rodaków nie poznaję, normalnie w pracy rozpoznaję bezbłędnie czy tego chcą czy nie ,ogólnie było jakoś drętwawo w sobotę ,nie za dużo ludzi, a nie napisałam nic więcej o imprezie bo po tym jak wspomniałam o niej skontaktowałam sie z organizatorem , który nic więcej na ten moment nie wiedział , a później niespodziewanie wypadło mi szkolenie więc przez jakiś czas nie było mnie na wyspie, wróciłam dokładnie w dzień imprezy, podałam do Piotra2007 nr organizatora jak go namówicie to może da się namówić na powtórkę ,jak pytałam ludzi których znam z pracy to wielu się nie chciało, gastronomia nie mogła bo był weekend, jeszcze było ładnie więc bez szans, inni myśleli że to daleko , a guzik bo można się przespacerować z miasta z łatwością,szkoda

tomguernsey 

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 9:53 am   

Ja myślę że dużo osób nie wiedziało nic o tym. Nie wszyscy czytają Guernsey Press. Uważam że możemy się spotkać w kościele St. Joseph w mieście w niedzielę. Chodzi tam trochę polaków. A po kościele idą do pubu. Ja tam nigdy nie byłem, ale mój tata chodzi tam od czasu do czasu.

eliza 

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 3:25 pm   

Ja tam za bardzo koscielna nie jestem ale jesli chodzi o piwo to tak, tak, tak!!!

piotr2007 
Piotr2007

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 9:15 pm   

Mam pomysł dla zainteresowanych.

Proponuje malutkie sptkanie w niedzielne popołudnie o dowolnie wybranej porze zainteresowanych imprezką. Możemy usiąść wspulnie i coś zaplanować, mile widziana pomoc. niestety sam wszystkiego nie zorganizuję ze względu na słabą znajomość j.angielskiego. Jeśli byłby ktoś chętny to proszę pisac. Jestem optymistą i myśle żebędzie wszystko ok. pozdrawiam wszystkich serdecznie :drinking66:

majka

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 11:07 pm   

potwierdzam swoją nieobecność , z powodu pracy 14-22
next time..

tomguernsey 

Wysłany: Sob Maj 17, 2008 10:19 pm   

Można by się spotkać gdzieś na plaży. Nie trzeba wiele organizować ani płacić, a miejsca jest sporo, no i popływać też można.
Może nawet udało by się zrobić jakieś ognisko na plaży. W razie pożaru wody nie zabraknie :mrgreen: .

eliza 

Wysłany: Nie Maj 18, 2008 7:25 am   

Tom, z ust mi to wyjales! Strasznie mi teskno za polskim ognichem. Ale czy mozna tu palic ogniska? Pytam bo nigdy zadnego nie widzialam a znam kraje gdzie nie mozna.
A poki co to czy spotkanie w niedziele aktualne? Jak tak gdzie i o ktorej? Nie wiem czy dam rade, poludniu sie dowiem czy mam wolny wieczor. O rany, to juz dzisiaj. Spadam do pracy

piotr2007 
Piotr2007

Wysłany: Nie Maj 18, 2008 2:01 pm   

Proponuje przełożyć spotkanie na następną sobotę lub niedzielę, nikogo chętnego nie było na dzisiaj więc odpusciłem. A z tym ogniskiem na klifach można grila zapalić!

Odpowiedz do tematu